Най хубавия сайт !!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Най хубавия сайт !!!

Посещавайте всеки ден !

ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

BG_Ribolov 2.0.1.30

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
0v3r
Собственик
Собственик
0v3r

Брой мнения : 72
Местожителство : V foruma 24/7

BG_Ribolov 2.0.1.30 Empty
ПисанеЗаглавие: BG_Ribolov 2.0.1.30   BG_Ribolov 2.0.1.30 EmptyСъб Авг 20, 2011 10:21 am

BG_Ribolov 2.0.1.30 3715437N

Производител на играта : ND

Сайт на производителя Сайт

Снимки от играта

BG_Ribolov 2.0.1.30 3715445L

BG_Ribolov 2.0.1.30 3715447S

BG_Ribolov 2.0.1.30 3715449N

Статус : 2009 год.

Подобни игри : Bass Pro Shop's Trophy Bass 2007,Fisherman's Paradise,Fish's Revenge,Virtual Deep Sea Fishing

Интерфейс : Български [BG]

Multiplayer : LAN , Internet

Описание Това е старата игра,преработена изцяло на базата на официалната (платена) версия на "Русская Рыбалка 2.0.1.30". Играта е по-функционална и по-интересна от старата. Има доста разлики,повече и по-функционални менюта,работят всички бутони на десния панел. Включително и "Help" на български. Но най-важното,което ме и накара да я преработя е,че е много стабилна. Няма бъгове и не дава грешки. За съжаление не можете да ползвате стария профил,но за най-нетърпеливите съм сложил вътре едно рибарче. Нахранил съм го,напоил съм го.купил съм му малко въдички и съм му сложил някой лев в джобчето. Има две нови бази(за сега) Несебър и Охридското Езеро .Има малко нови сладководни риби и много морски.

Самия процес на риболова не е приближен към реалността,той просто е реален. Реални са както водоемите,така и техните обитатели. За основа е използвана Русская Рыбалка 2.2.0,но картата е българска.*Риболовни бази: Езеро(Стара Загора),река Марица,река Тунджа,Язовир Ястребино(Търговище),Сребърна,Силистра,Балчик,Созопол,река Велека.

Турнирите: МВ-печели който хване най-голямата риба /без значение вида и. КВ-трябва да хванете най-голямата риба от определен вид. Количество-Не се цели килограми, а бройки. Триада-целта е да хванете най-големите екземпляри от конкретни вида риби /не знаете кои са 3-те вида преди да се включите в състезанието.

Кратък инструктаж: Правиш си профил и влизаш в него.Отивате до магазина и си взимате въдица за спининг(bestia110) макара(numan1400 ) блесна (ciecl 5109 средна)и най евтиното влакно сглобявате и отивате на 3 локация (моста) мятате в дясно под върбата на другия бряг над нея има и три тънки високи дървета мятате над най дясното дърво то се пада точно над върбата.Щом метнете започвате да дърпате лова се големи костури най вече нощем и сутрин и се оценяват добре (но само над 1 кило ). 1 килограм-900 риби най голямата която сам хванал е 2,725-4536 руби.Но при първа възможност си вземете по як спининг и макара защото се ловят и дънери. "Клевалката" показва коя риба на какво кълве и къде я има най-много също така показва дълбочината на водоема, къде е най-дълбоко и тя е на български. Наслука Smile

## Обяснение за играта : Когато ви клъвне на дънна въдица с 'G' дърпате макарата , аз с 'H' отпускате (Препоръчително е да се отпуска , защото иначе рибата ще се откачи от куката) .

Изисквания за да ви тръгне играта : Cистемни изисквания: Windows XP; Pentium 1.0 Mhz; RAM: 256 МБ; Видеокарта: 128 МБ; Microsoft©️ DirectX 9.0c; Microsoft©️ .NET Framework 2.0; Microsoft©️ Visual C++ Redistributable Package

Допълнителна информация : Разирхивирате с WinRaR или WinZip.

Приятна игра! Smile

Цъкнете за да изтеглите!

Последната промяна е направена от 0v3r на Пон Авг 22, 2011 5:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://cs-wall.bulgarianforum.net
st0p ;]
V.I.P
V.I.P

Брой мнения : 15

ПисанеЗаглавие: Re: BG_Ribolov 2.0.1.30   BG_Ribolov 2.0.1.30 EmptyСъб Авг 20, 2011 10:29 am

Мале , тази игра е супер аз хванах на Тунджа 27 кг. Сом bounce
Fytb0li$ta
V.I.P
V.I.P

Брой мнения : 11
Местожителство : Simitleri

ПисанеЗаглавие: Re: BG_Ribolov 2.0.1.30   BG_Ribolov 2.0.1.30 EmptyНед Авг 21, 2011 9:02 am

А пак аз се скъсвам да фащтам риби
rado_rs

rado_rs

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: za igrata   BG_Ribolov 2.0.1.30 EmptyСъб Авг 27, 2011 8:58 pm

Здравейте моля ви се кажете ми как да бъда в онлайн режим в тази игра , че е страшно хубава и искам да си пишем с другите рибари. Благодаря ви предварително Smile

Последна промяна направена от 0v3r [admin] променено общо 1 път | (Пиши на кирилица защото ще имаме много разговори

Последната промяна е направена от 0v3r на Сря Авг 31, 2011 7:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Може да има предупреждение пиши на кирилица !!!!!)
0v3r
Собственик
Собственик
0v3r

Брой мнения : 72
Местожителство : V foruma 24/7

ПисанеЗаглавие: Re: BG_Ribolov 2.0.1.30   BG_Ribolov 2.0.1.30 EmptyСря Авг 31, 2011 7:34 pm

Здравей начиещи човече за да си в онлайн режим трябва да цъкнеш на Сетевая игра и там и трябва да изчакаш малко след това ти излиза едно подклучня игра нещо такова и пишеш името си по дефаулт е s50 може да го промениш след това парола на мрежовата игра и след това какъвто цд кей искаш , и ентър ....... , но за да играеш в онлайн режим трябва да има и някой твой приятел в играта и изчкаваш твоя приятел да влезе в играта и играете тогава си в онлайн режим и може да правиш много неща , ако имаш още някакакъв проблем пиши в форума или на ЛС ! Smile Или да се регистрираш в сайта на риболовната игра и така да влизаш в техни сървъри ..... само тогава е онлайн режим SmileSmileSmile
https://cs-wall.bulgarianforum.net
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: BG_Ribolov 2.0.1.30   BG_Ribolov 2.0.1.30 Empty

BG_Ribolov 2.0.1.30
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Най хубавия сайт !!! :: Игри-
Идете на: